Перший вівторок лютого
Міжнародний день безпечного Інтернету
Роботи учнів
Вікторина «Безпечний Інтернет»
- Комп’ютери, з’єднані між собою (Мережа)
- Програма для спілкування (Чат)
- Електронна «книжка», де міститься різна інформація(Сайт)
- Як називають сторінки сайту(Веб-сторінки)
- Як називаються програми для роботи з Інтернетом (Браузери). Навести приклади.
- Особа, яка зламує та проникає у системи даних, не маючи на це дозволу (Хакер)
- Програма, яка знаходить і знищує віруси (Антивірусна програма)
- На твою адресу електронної пошти прийшло повідомлення: файл з грою від невідомого користувача. Як треба вчинити? (Не відкривати файл)
- Ти вирішив опублікувати в Інтернеті свою фотографію і фотографії своїх однокласників. Чи можна це робити? (Можна, лише за згодою однокласників)
- У тебе багато друзів в Інтернеті. Раптом тобі стали приходити повідомлення з неприємним, грубим змістом. Що ти повинен зробити? (Припинити спілкування і повідомити дорослим про це)
- Ти зайшов на незнайомий сайт. Раптом на екрані комп'ютера з'явилися незрозумілі повідомлення. Що робити? (Звернутися до батьків по допомогу. Закрити сайт)
- Твій новий друг, з яким ти познайомився вчора в Інтернеті, попросив повідомити йому таку інформацію: номер телефону і домашню адресу. Ти повинен:… (Порадитися з батьками)
- Віртуальний співрозмовник пропонує тобі зустрітися, як слід вчинити? (Порадитися з батьками і нічого не робити без їх згоди або Запросити з собою друга)
- Мої батьки і я встановили правила щодо того, що я можу робити
- в Інтернеті, коли я вдома, але зараз я перебуваю вдома у друга.
- Чи повинен я поводитися за правилами моїх батьків, чи можу робити все, що робить мій друг? (Де б ви не були, ви повинні слідувати правилам ваших батьків і своїм. І, якщо в будинку вашого друга існують додаткові правила, ви повинні теж їм слідувати. Але ви завжди можете поговорити зі своїми батьками про те, як буде краще)
- Чи діють правила етикету в Інтернеті? (Так, як і в реальному житті)
- Тобі купили новий комп'ютер. Тепер ти більшу частину часу проводиш за комп'ютером. Через кілька днів у тебе стали сльозитися очі. Що робити? (Дотримуватися правил роботи на комп'ютері)
- Сайти-підробки небезпечні тим, що крадуть паролі, поширюють шкідливе ПЗ, нав'язують платні послуги. (Вірно)
- Фішингові повідомлення - це повідомлення, відправлені від імені адміністраторів банківських або інших платіжних систем. (Не вірно)
- Блокування реклами в браузері, спливаючих вікон, режим безпечного пошуку називається ... (Антифішинг)
- Масова розсилка незапрошуваних одержувачем електронних повідомлень комерційного та некомерційного змісту називається ... (Спам)
Комментариев нет:
Отправить комментарий